Kontakt oss

Miljørettet helsevern IKS

Besøksadresse: Mustad næringspark, Raufossvegen 40, 2821 Gjøvik.

Postadresse: c/o Mustad næringspark, Postboks 41, 2801 Gjøvik

Telefon: 61 13 42 90
E-post: post@mrhv.no

 

Oversikt over de ansatte

Ansatte Stilling Tlf E-post Kontaktperson for:
Randi Haugen Daglig leder 61 13 42 90/412 17 397
970 23 621
randi@mrhv.no Gjøvik
Grethe Hegstad Avdelingsingeniør 61 13 42 90/ 458 45 236 grethe@mrhv.no Gran og Lunner
Ingunn Sandvik Avdelingsingeniør 61 13 42 90/ 412 76 256 ingunn@mrhv.no Vestre Toten og Søndre Land
Miriam Tessem Strøm Avdelingsingeniør 61 13 42 90/ 413 73 379 miriam@mrhv.no Nordre Land og Østre Toten
Knut Hagen Avdelingsingeniør 61 13 42 90/ 453 96 136 knut@mrhv.no Covid-19
Jon T. Brevik Seniorkonsulent 61 13 42 90  jon@mrhv.no (Man/tirs)
Siren Rossemyr Avdelingsingeniør I permisjon