Kontakt oss

Miljørettet helsevern IKS

Besøksadresse: Mustad næringspark, Raufossvegen 40, 2821 Gjøvik.

Postadresse: c/o Mustad næringspark, Postboks 41, 2801 Gjøvik

Telefon: 61 13 42 90            e-post: post@mrhv.no

 

Oversikt over de ansatte

Ansatte Stilling Tlf E-post Kontaktperson for:
Randi Haugen Daglig leder 61 13 42 90/41 21 73 97
97 02 36 21
randi@mrhv.no
Jon T. Brevik Seniorkonsulent 61 13 42 90 jon@mrhv.no (Man/tirs)
Ingunn Sandvik Avdelingsingeniør 61 13 42 90/ 41 27 62 56 ingunn@mrhv.no Vestre Toten og Søndre Land
Siren Rossemyr Avdelingsingeniør 61 13 42 90/41 29 01 16 siren@mrhv.no Gjøvik
Grethe Hegstad Avdelingsingeniør 61 13 42 90/ 45 84 52 36 grethe@mrhv.no Gran og Lunner
Miriam Tessem Strøm Avdelingsingeniør 61 13 42 90/ 41 37 33 79 miriam@mrhv.no Nordre Land og Østre Toten

Kontakt oss

Kontaktskjema for ghmt.no